LT EN

Apie mus

UAB „Pakruojo ELSANA“ – tai privataus kapitalo įmonė, savo gyvavimo metus skaičiuojanti nuo 1978m., 1996m. reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę. Įmonė suformuota buvusios Lietuvos TSR valstybinio techninio aprūpinimo komiteto Pakruojo rajono gamybinio susivienijimo kilnojamosios mechanizuotos kolonos pagrindu.

 

Bėgant metams pildėsi bei keitėsi įmonės veiklos kryptys. Šiandien UAB “Pakruojo ELSANA” ne tik vykdo darbus, kuriuos pradėjo dar 1978 metais, bet ir praplėtė savo veiklos kryptis:  tarptautiniais ir vietiniais pervežimais, spec. technikos nuoma, grūdų džiovyklų bei sandėlių automatikos prekyba, remontu bei montavimu ir automatizavimu, grūdų priėmimo duobių gamyba, metalo gaminių gamyba pagal individualius užsakymus, katilinių montavimu ir automatizavimu, elektros instaliacijos diegimu.

 

Mes įsitikinome, kad gero šiuolaikinio verslo pagrindas – aukšta kokybė. Mes jaučiame didelę atsakomybę už savo veiksmus, todėl kiekvienam klientui pažadame tik tai, ką sugebame padaryti.

 

UAB „Pakruojo ELSANA“ – tai įmonė turinti LR Aplinkos ministerijos atestatus, kuriais suteikiama teisė atlikti statinio ir statinio dalies statybos darbams. Statinių kategorijos: ypatingi statiniai. Statinių grupės: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; inžineriniai tinklai: vandentiekio, šilumos tiekimo, nuotekų šalinimo. Statybos darbų sritys: statybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono, metalo, mūro) statyba ir montavimas; pastatų vidaus ir išorės vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šilumos gamyba (iki 1 MW galios) ir tiekimas, pastatų šildymas, vėdinimas; elektrotechnikos darbai (iki 1000 V įtampos).

 

Nuo 1993 metų priklausome nacionalinei Lietuvos vežėjų automobiliais asociacijai "LINAVA".

 

 

Tapkime draugais jau šiandien!

(c) UAB "Pakruojo ELSANA" 2011. Svetainių kūrimas: WEBO.LT